Doceń naszą stronę


Kontakt

telefon+48 725 66 66 03

gadu gadu    242 633 08

mailPoprawność naszych stron

Wykonujemy strony zgodne ze standardami CSS3 oraz HTML

Zgodna z HTML

Zgodna z CSS

Proces tworzenia stron internetowychTworzenie stron internetowych to nasz główny profil

 
Kluczowym elementem kiedy zaczniemy projektowanie stron internetowych jest zebranie wszelkich informacji na temat charakteru witryny i treści które mają być prezentowane na niej. Bez względu na to, czy robimy stronę prywatną, firmową, hobbystyczną czy portal internetowy, trzeba przemyśleć strukturę i układ prezentowanych materiałów. Nie zapomnij o odpowiednim rozmieszczeniu elementów menu, czyli tzw. nawigacji, które pozwoli na wygodne poruszanie się po serwisie.

Na tym etapie warto odsunąć komputer na chwilę na bok, sięgnąć po kartkę oraz ołówek i spróbować rozrysować układ strony który pozwoli na znalezienie najlepszego kompromisu pomiędzy wyglądem a funkcjonalnością. Na dobrze opracowany model strony internetowej składa się kilka podstawowych czynników: logo, nawigacji, treści, światła i stopki.

Dokładnie przemyśl układ strony głównej projektowanej witryny. Na podstawie strony głównej wykonasz projekty podstron, które będą korzystały z tej samej struktury i układu treści. Zaplanuj ułożenie zawartości strony ww w taki sposób, aby po wejściu na stronę najważniejsze informacje były widoczne w oknie przeglądarki bez konieczności przewijania witryny.

 

Pomysły na na projektowanie stron www lub samo tworzenie stron internetowych

 

Inspiracji warto poszukać w internecie, przeglądając projekty w serwisach graficznych, u konkurencyjnych firm lub po prostu na stronach oferujących płatne szablony stron www. Ten ostatni sposób ma stanowić jedynie inspirację w procesie podjęcia decyzji gdyż nie może wykluczyć tworzenie stron internetowych od podstaw. Weź pod uwagę też swoje ulubione strony internetowe, które w jakiś sposób przykuwają twoją uwagę. Określ elementy, które są dla ciebie istotne, które twoim zdaniem są dobrze zaplanowane oraz te, które uważasz za irytujące. Uwzględnij to wszystko przy projektowaniu strony. Wzorując się na profesjonalistach, unikniesz błędów, które mogłyby niekorzystnie wpłynąć na wizerunek witryny.

Zapoznaj się jakie strony internetowe dla firm wykonaliśmy już