Doceń naszą stronę


Kontakt

telefon+48 725 66 66 03

gadu gadu    242 633 08

mailPoprawność naszych stron

Wykonujemy strony zgodne ze standardami CSS3 oraz HTML

Zgodna z HTML

Zgodna z CSS

Jaką stronę wybrać ?W tej części postaramy się pomóc w budowie podstawowej koncepcji co do strony internetowej. Podpowiemy jak może ona wyglądać co warto na niej zastosować.

 

Wybór technologii tworzenia strony

Kiedy odpowiedzieliśmy sobie jakie jest "przeznaczenie" naszej przyszłej strony internetowej, kolej na dobranie techniki jej wykonania.

 

Strona statyczna

To strona nie mająca wielkich wymogów jeśli chodzi o serwer. Jest najtańsza w realizacji. Wykonana czysto w technologii HTML. Zaletą jest jej stabilność. Do wad należy bardzo mała elastyczność zmian treści (wymagana jest każdorazowo interwencja osoby znającej się na kodzie html).

 

Strona o zmiennej treści (dynamiczna)

Taki projekt jest budowany w oparciu o bazę danych. Wszelkie elementy (artykułu, kontakty grafiki), są w niej gromadzone. Administrator poprzez systemy zarządzania treścią może w łatwy wizualny sposób redagować treść, grafikę oraz rozmieszczenie elementów strony. Wymaga to jednak od takiej osoby dobrej umiejętności posługiwania się komputerem. Resztę czynności wykonuje za nas system. W oparciu o takie systemy pracują nawet bardzo duże witryny informacyjne gdzie teksty są zmieniane co chwilkę.

Przykładowa budowa elementów na stronie www

 Rozmieszczenie poniższych elementów strony jest przykładowe ale pozwala na pokazanie jak można przedstawić zarówno mała ilość informacji na swojej stronie www jak i posiadając duża ilość materiału odpowiednio go skatalogować i rozmieścić.

Czas na sporządzenie planu działania oraz rozpisanie jakie etapy budowy strony www przewidujemy.

 Przykładowe projekty budowy strony internetowej Przykładowe projekty budowy strony internetowejPrzykładowe projekty budowy strony internetowej

Przykładowe projekty budowy strony internetowej Przykładowe projekty budowy strony internetowej