Doceń naszą stronę


Kontakt

telefon+48 725 66 66 03

gadu gadu    242 633 08

mailPoprawność naszych stron

Wykonujemy strony zgodne ze standardami CSS3 oraz HTML

Zgodna z HTML

Zgodna z CSS

Reklama w internecieStosujemy klika sposobów reklamy w internecie. Część z nich powiązania jest z pozycjonowaniem strony a część jest typowo spotykaną formą reklamy internetowej. Poniżej po krótce opiszemy kilka najczęściej stosowanych.

 

Google plus jako forma reklamy w internecie

Niedawno powstała nowa usługa Google dla firm. Jest to połączenie mini strony internetowej z portalami społecznościowymi typu Facebook. Posiada wbudowany komunikator oraz możliwość zamieszczania postów wraz ze zdjęciami. Świetnie się nadaje dla osób, które korzystają z internetu a ich działalność pozwala na częste aktualizowanie strony. Dodatkowym atutem tej usługi jest fakt, iż w sposób naturalny łączy się ona ze stroną internetową oraz wpisem do Google maps. Więcej o usłudze Google Plus

 

Google Ad Words czyli reklamuj się w internecie

Adwords to inaczej reklama w wyszukiwarce Google. Reklamy Adwords są wyświetlane u góry i po prawej stronie wyników wyszukiwania oraz na stronach współpracujących z Google. System ten jest oparty na modelu PPC, czyli płacimy za kliknięcia w reklamę. Największą zaleta tej formy reklamy jest to, że pojawia się ona dopiero gdy dana osoba czegoś szuka, tym sposobem reklamy docierają do osób zainteresowanych Twoją ofertą.