Doceń naszą stronę


Kontakt

telefon+48 725 66 66 03

gadu gadu    242 633 08

mailPoprawność naszych stron

Wykonujemy strony zgodne ze standardami CSS3 oraz HTML

Zgodna z HTML

Zgodna z CSS

Najlepsze strony internetowe - usługiTworzenie stron internetowych w branży usłygBranża usługowa to chyba najbardziej zróżnicowana branża pod względem stron internetowych. Projektowanie i tworzenie stron www dla tego sektora to skomplikowany temat z uwagi na fakt, iż trzeba najpierw oszacować tzw. target czyli grupę docelową jaką jesteśmy zainteresowani. Istnieje wiele metod badawczych, prowadzących do poznania potencjalnego konsumenta. Powszechnie wykorzystuje się obserwacje, a także badania ilościowe i jakościowe, choć sprawdzonych technik  badawczych jest dużo więcej. W przypadku zadania projektowanie stron internetowych można skorzystać z doświadczenia jakie zyskało się podczas tworzenia stron internetowych o podobnym profilu. Kluczem jednak jest dokonanie analizy słów. Dobrze aby klient podał (lub można zasugerować). Podstrona analizy słów kluczowych może się okazać bardzo przydatna przy optymalizacji projektu strony lub sklepu z uwagi na informacje jaką uzyskujemy czyli ilość odpytań w ciągu miesiąca na dane słowo lub frazę. Oczywiście przy większych projektach trudno sprawdzać po kolei każde słowo kluczowe, jednak i w takich wypadkach informacje pobrane z podstrony analizy słów kluczowych mogą się przydać przy pracy z najważniejszymi słowami kluczowymi w trakcie i po wdrożeniu strony w internet.

 

Projektowanie najlepszych stron www dla branży usługi

Ostatnio wykonaliśmy projekt firmy zajmującej się remontami w Szczecinie, pracami elektrycznymi oraz hydrauliką (stronę można zobaczyć tutaj). Co nas zaciekawiło to fakt, iż na logikę te słowa kluczowe to ta sama branża. W trakcie wdrażania strony i jej pozycjonowania zauważyliśmy jednak, iż strona zachowuje się zupełnie inaczej niż przypuszczaliśmy. Zaprojektowana i zoptymalizowana została na słowa elektryk, hydraulik, remonty natomiast faktyczny efekt był widoczny na ostatnią frazę. Z analizy o której mowa była na początku wynikało, iż największa grupa docelowa kryje się właśnie w słowie remonty. Co więc można zrobić w takiej sytuacji. Wyjścia są dwa. Albo zoptymalizować stronę na słowo remonty Szczecin co jeszcze bardziej podkreśli jej pozycję w internecie albo dalej próbować forsować wszystkie słowa kluczowe wspomagając je pozycjonowaniem.

Jeśli już wiesz jak powinny wyglądać najlepsze strony internetowe i masz już swoją stronę www to jeszcze nie koniec. Kolejnym krokiem jest reklama w internecie jako źródło twoich wejść na stronę internetową.