Doceń naszą stronę


Kontakt

telefon+48 725 66 66 03

gadu gadu    242 633 08

mailPoprawność naszych stron

Wykonujemy strony zgodne ze standardami CSS3 oraz HTML

Zgodna z HTML

Zgodna z CSS

Strony www dla firm z warzywami i owocowamiWarzywa i owoce od dawna były obecne w internecie. Stron internetowe tworzone są zarówno przez rolników, hurtownie warzyw i owoców jak i lokalne sklepy które sięgają po coraz to bardzie zaawansowane i innowacyjne formy jak handel za pośrednictwem sklepów internetowych sprzedających warzywa i owoce. Do głównych elementów na jakie należy kłaść nacisk na tej branży jest jakość grafiki produktów oferowanych oraz kompletność informacji o produkcie. Strona musi być zrobiona w taki sposób aby klient chciał "zjeść ją oczami". Jeśli przy okazji tego uda się przekazać całą informacje o produkcie spożywczym jak kraj pochodzenia, jego kalibry czy wartości handlowe - tym lepiej. Ciekawym osobnym zagadnieniem tego tematu są powstające giełdy warzyw i owoców do których dostęp uzyskujemy za pomocą internetu.

 

Korzyści jakie dają strony internetowe dla firm są niewyobrażalne:


1. Reklama produktów spożywczych w internecie: zaprezentowanie swojego asortymentu a często również możliwość podania swoich  danych kontaktowych czy strony internetowej. Strony giełd są często o wyższym rankingu oglądalności co pozwala na dotarcie do szerszej grupy ewentualnych odbiorców.
2. Zaoferowanie produktu hurtowni lub innemu odbiorcy który szuka dokładnie tego produktu. Giełdy są skatalogowane dlatego użytkownik, który wchodzi do działu oferta owoców nie trafia tam z przypadku ale chce się zapoznać z taką oferta innych firm.

 Zobacz również najlepsze strony internetowe dla branży budowlanej.